portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowy Port - o dzielnicy » Forum » Logo Nowego Portu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Logo Nowego Portu

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
portman
Nowy na forum


Dołączył: Nie Sie 13, 2006 16:35
Posty: 2
Skąd: Nowy Port

PostWysłany: Śro Sie 16, 2006 10:41    Temat postu: Logo Nowego Portu

Witam wszystkich sympatyków naszej sympatycznej dzielni.Podobnie jak Wy mieszkam w Nowym Porcie i ostatnio dołączyłem do grona użytkowników tego forum. Podoba mi się to, że pojawiają się pomysły na to aby zrobić coś dla Portu.A zatem na początek ode mnie propozycja stworzenia Logo Nowego Portu. Tak. Dlaczego nie ? Zrobiłem tak na szybko, trochę na kolanie pierwszą propozycję. Bardziej ku zachęcie innych osób pracujących w programach graficznych....Pójdżmy trochę dalej. Ogłaszam konkurs na Logotyp Nowego Portu. Nagród nie będzie, splendoru i chwały pewnie też nie ale jest szansa że jako pierwsza dzielnica w Gdańsku będziemy mieli zawodową oprawę graficzną. He he może z czasem napiszemy hymn i stworzymy niezależne....No no, trochę się zapędziłem chyba.Zacznijmy od Logo.Pozdrawiam.


logo nowy port1.jpg
 Opis:
Konkurs na Logo Nowego Portu !

logo nowy port1.jpg



_________________
Portman
2807957
daddy 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Lip 23, 2006 15:30
Posty: 52
Skąd: Stary Nowy Port

PostWysłany: Śro Sie 16, 2006 14:44    Temat postu: Re: Logo Nowego Portu

Xtra! popatrzę , popatrzę i swoje zdanie wyrażę Very Happy...brawa i oklaski!
_________________
Misgovern Zymotic
aries.mehehe 
   

VIP


Wiek: 43
Dołączył: Nie Lip 18, 2004 3:48
Posty: 700
Skąd: Gdańsk Nowy Port / Wejherowo

PostWysłany: Śro Sie 16, 2006 16:01    Temat postu: Re: Logo Nowego Portu

Na takie logo jestem na nie Razz

PS. Zobacz na mojego userbara -to jest stare (a moze nie całkiem stare) logo portu i jak dla mnie może być logiem Nowego Portu...

A i jeszcze logo FotoBlogerów z NPC:



Moim zdaniem jeśli już mamy opracować nowe logo, to nie może to być sam napis, bo to lipa -musi być akcent portowy, czyli statek, dźwig, itp.

_________________
Prawie jak fotograf.pl
Portuska 
   

VIP


Dołączył: Nie Lip 23, 2006 4:20
Posty: 2400
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Śro Sie 16, 2006 17:58    Temat postu: Re: Logo Nowego Portu

Witaj Portman Very Happy Fajnie, że tu trafiłeś Very Happy
Masz świetne pomysły i jestem jak najbardziej za Exclamation Exclamation Exclamation Podzielam Twój optymizm i wiarę, że wspólnymi siłami zrobimy coś dla Nowego Portu. I że nie jest to tylko próżne gadanie, tylko konkretna propozycja. Logo Nowego Portu na początek Exclamation

A co do hymnu, to wierzę, że nie będziemy długo czekać, z pewnością znajdą się tacy, co pomogą.
Np. Tangens w temacie "Poszukiwani absolwenci IV LO" napisał: - cytuję:
"Dziś ludzie dziwią się, że jako matematyk piszę wiersze i scenariusze imprez, pisuję do gazety... "
No właśnie - pisze wiersze i scenariusze imprez Idea Jednego już mamy - hi hi hi ... Laughing

A zatem - do dzieła Exclamation

Ja nie pracuję w programach graficznych, ale mogę pomóc w wyrażeniu opinii co wg mnie jest ładne, estetyczne, sensowne, jaką przyjąć kolorystykę itp. Podoba mi się ta czcionka, taka ozdobna, ale nie za dużo. Ale podzielam zdanie Ariesa; i wg mnie w tle muszą być KONIECZNIE jakieś akcenty Nowoportowe, żeby to się kojarzyło z NPC. Może Twierdza Wisłoujście, latarnia i dźwigi?
portman napisał:
Zrobiłem tak na szybko, trochę na kolanie pierwszą propozycję. Bardziej ku zachęcie innych osób pracujących w programach graficznych....Pójdżmy trochę dalej. Ogłaszam konkurs na Logotyp Nowego Portu.

Popatrz Aries co napisał Portman - zrobił to tylko jako zaczątek, to nie jest jeszcze skończone dzieło, dopiero niejako "baza wstępna". I na tym materiale idźmy dalej! Przedstawcie kilka propozycji i niech się wpisują również Ci, którzy nie pracują w programach graficznych, ale mają pomysł. OK Question
A potem zaopiniujemy i wybierzemy Wink Exclamation Exclamation Exclamation
Pozdrawiam.
6572310
jacko 
   

VIP


Wiek: 45
Dołączył: Wto Lut 28, 2006 12:44
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk Nowy Port Władysława IV

PostWysłany: Śro Sie 16, 2006 19:24    Temat postu: Re: Logo Nowego Portu

Przyznam, że całkiem niezły pomysł. Może się dołączę do tej twórczości. Co prawda teraz nie mam zbytnio czasu, ale coś może zadziałam. Póki co, będę się przyglądał.
_________________
3219063
portman
Nowy na forum


Dołączył: Nie Sie 13, 2006 16:35
Posty: 2
Skąd: Nowy Port

PostWysłany: Śro Sie 16, 2006 23:58    Temat postu: Logo Nowy Port

He he .... Widzę że od razu pojawiły głosy. Jedne na tak, inne na nie... Aries chyba nie czytał do końca tego co napisałem.Na szczęście Portuska przeczytała za niego i zauważyła że to przykład robiony na kolanie po to by zachęcić innych do pracy. Gwoli ścisłości ma być to nowe logo dzielnicy, a nie coś co istnieje i służy czemuś innemu. Jeśli sprawa nie padnie Porciaki wybiorą projekt który spodoba się większości. No, i liczę na to że pojawi się więcej propozycji i będzie z czego wybierać. Pozdrawiam wszystkim i zachęcam do wzięcia udziału w zabawie.
Aaaa...I byłbym zapomniał. Dorzucam drugi obrazek. Very Happy



logo 2.jpg

logo 2.jpg



_________________
Portman
2807957
aries.mehehe 
   

VIP


Wiek: 43
Dołączył: Nie Lip 18, 2004 3:48
Posty: 700
Skąd: Gdańsk Nowy Port / Wejherowo

PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 2:41    Temat postu: Re: Logo Nowego Portu

Doczytał, doczytał do końca...

Co do pierwszego napisu, to ja się przyznam, że nie umiem odczytać co jest małym drukiem... "TripCity"? Generalnie uważam, że nie ma co wyważać otwartych drzwi -od lat jest New Port City i nie widzę sensu tego zmieniać... (okazuje się, że nawet w "Warszafce" niektórzy kojarzą na jako NPC). No chyba, że NFW -bardziej "tradycyjnie" (Neufahrwasser).

Co do logo -logo to nie sam napis na jakimś tle... póki nie będzie pomysłu na logo, to będę na nie... Jeśli będzie pomysł i to oryginalny, to mogę się włączyć do projektu, bo czemu nie (sam jednak nie mam pomysłu -zużyłem swój cały, jak widać niewielki, potencjał na logo NPC FB Wink hehe, które i tak jest zainspirowane starym logiem portowym). Jasne, czytelne, oryginalne...

_________________
Prawie jak fotograf.pl
magkic
Gość





PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 11:31    Temat postu: Re: Logo Nowego Portu

Czesc!

Chcialam zamiescic propozycje logo, ale nei wiem jak tu dodac zalcznik Sad Prosze o pomoc...

pozdrawiam wszystkich

Magda Very Happy
aries.mehehe 
   

VIP


Wiek: 43
Dołączył: Nie Lip 18, 2004 3:48
Posty: 700
Skąd: Gdańsk Nowy Port / Wejherowo

PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 13:22    Temat postu: Re: Logo Nowego Portu

Żeby dodać załącznik trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem forum -wówczas pod postem oknem edycji posta jest okienko "dodaj załącznik". Jeżeli nie masz zamiaru się rejestrować, wstaw zdjęcie na inny serwer, a tu je tylko "wlej". Instrukcję masz na http://xnb.webd.pl/foto/porady/jakwstawicfotki/
_________________
Prawie jak fotograf.pl
magkic1
Początkujacy


Dołączył: Nie Sie 27, 2006 17:55
Posty: 9

PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 14:44    Temat postu: logotyp

dzieki Aries Smile Juz sie zarejestrowalam Smile Teraz jest wszystko ok. Oto moja propozycja loga.

pozdrawiam!!

M.



logo NP.gif

logo NP.gif


jacko 
   

VIP


Wiek: 45
Dołączył: Wto Lut 28, 2006 12:44
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk Nowy Port Władysława IV

PostWysłany: Czw Sie 31, 2006 20:45    Temat postu: Re: Logo Nowego Portu

Yyy..., że się tak wyrażę - Co to jest? Albo inaczej - Co to przedstawia?
_________________
3219063
c-kasky 
   

VIP


Dołączył: Pon Kwi 03, 2006 18:21
Posty: 580
Skąd: korzenie i serce - NEUFAHRWASSER, teraz Porebskiego 45

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 6:50    Temat postu: Re: Logo Nowego Portu

Jacko, jak to co ?
- to jest właśnie : Yyy.... Smile)))) (down) yyyy Sad(((

_________________
____________________________
POZDRO ASY (czyt. mili Państwo)
____________________________
jacko 
   

VIP


Wiek: 45
Dołączył: Wto Lut 28, 2006 12:44
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk Nowy Port Władysława IV

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 7:26    Temat postu: Re: Logo Nowego Portu

c-kasky napisał:
...to jest właśnie : Yyy.... Smile)))) (down) yyyy Sad(((
To miało być śmieszne...?
_________________
3219063
magkic1
Początkujacy


Dołączył: Nie Sie 27, 2006 17:55
Posty: 9

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 9:28    Temat postu: Re: Logo Nowego Portu

Hmmm, no jak to co to przedstawia? Droge do Nowego Portu! To jest az tak nieczytelne? Szkoda... Zycze wszystkim milego dnia!

M.
rodak
Gość





PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 17:44    Temat postu: Re: Logo Nowego Portu

Mnie to odrazu sie skojarzylo z droga do NP tyle ze na koncu moglby byc jakis symbol portowy; dzwig albo latarnia morska?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 8 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama