portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowy Port - ogłoszenia » Forum » dobre biuro rachunkowe
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

dobre biuro rachunkowe

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Bezdrolis31 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Lis 20, 2014 10:18
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 10:20    Temat postu: dobre biuro rachunkowe

Sprawdź - dobre biuro rachunkowe we Wrocławiu
Od chwili założenia Agencji Finansowo-Księgowej Raport w 1994 roku stawialiśmy na dynamiczny rozwój naszej firmy poprzez kompleksowe i profesjonalne świadczenie usług. Rozpoczynaliśmy działalność jako niewielkie biuro rachunkowe zatrudniające kilka osób. Dzisiaj obsługujemy ponad 200 podmiotów i wciąż przybywa nam nowych klientów. Pociąga to za sobą konieczność stałego zwiększania liczby wykwalifikowanych pracowników. By sprostać nowym wyzwaniom firma został podzielona na działy specjalistyczne i zespoły, a ciągłe podnoszenie kwalifikacji zatrudnionego personelu oraz modernizacja infrastruktury technicznej firmy stały się codziennością. Naszymi klientami są firmy z różnych branż (np. budowlana, informatyczna, handlowa, produkcyjna), a także podmioty z kapitałem i udziałowcami zagranicznymi. Dzięki naszemu zaangażowaniu, dbałości o kwalifikacje personelu i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać ich oczekiwaniom, zapewniając najwyższy standard świadczonych usług z zakresu rachunkowości, księgowości oraz doradztwa podatkowego.
Agencja Finansowo-Księgowa
Raport Sp. z O.O.
ul. Klecińska 182
Wrocław 54-412

tel. (71) 790-09-90
(71) 740-00-52
(71) 740-00-53
fax. (71) 707-09-74
Turgoson 
   

Stały bywalec


Wiek: 55
Dołączył: Czw Mar 05, 2015 18:10
Posty: 84
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Czw Maj 07, 2015 23:06    Temat postu: Re: dobre biuro rachunkowe

Ja właśnie się zastanawiałam czy wybrać samodzielną księgowość czy biuro rachunkowe online i wybrałam program księgowy, ale gdy robiłam rozeznanie, to wyczytałam, że dużo osób poleca http://business-tax.pl/ Nie dam rekomendacji, bo jak mówiłam nie korzystałam. Pisze to, co przeczytałam na innych forach.
junik2 
   

Zaglądajacy


Wiek: 68
Dołączył: Czw Maj 07, 2015 13:54
Posty: 10
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 9:25    Temat postu: Re: dobre biuro rachunkowe

Ja osobiście może nie mam jakiegoś wielkiego doświadczenia z biurami rachunkowymi. Ale, jak byłem w http://www.gardeprofit.pl to nie miałem żadnego problemu. Dobrze mi doradzili odnośnie wzięcia kredytu, wszystko potem za mnie rozliczali. Nie wiem, czy w okolicach Gdańska mają jakieś biuro, ale warto poszukać Smile
kkasiulla 
   

Stały bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Czw Lip 06, 2017 14:51
Posty: 61
Skąd: PL

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 13:39    Temat postu: Re: dobre biuro rachunkowe

Turgoson napisał:
Ja właśnie się zastanawiałam czy wybrać samodzielną księgowość czy biuro rachunkowe online i wybrałam program księgowy, ale gdy robiłam rozeznanie, to wyczytałam, że dużo osób poleca http://business-tax.pl/ Nie dam rekomendacji, bo jak mówiłam nie korzystałam. Pisze to, co przeczytałam na innych forach.


W Gdańsku masz genialnego księgowego - Pan Maciej Godlewski. Na ulicy Lęborskiej.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama