portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowy Port - ogłoszenia » Forum » podział majątku w Krakowie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

podział majątku w Krakowie

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Agaom87 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Gru 18, 2014 9:01
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Gru 18, 2014 9:14    Temat postu: podział majątku w Krakowie

Jedyną z najbardziej trudnych chwil w życiu rozwodzących się, wkraczających w okres separacji lub podpisujących intercyzę małżonków są sprawy związane z podział majątku w Krakowie. Bardzo dobrze wiemy, że te sytuacje wymagają szczególnego podejścia.
Nasi prawnicy potrafią spojrzeć na każdą ze spraw w sposób indywidualny i obiektywny, biorąc pod uwagę pełną gamę czynników, które mają wpływ na jej rozwój. Dzięki delikatnemu i jednocześnie stanowczemu podejściu rozwiązujemy każdy z problemów związanych z podziałem majątku w korzystny sposób.

Nasza kancelaria oferuje zarówno przygotowywanie wniosków o podział majątku, odpowiedzi na taki wniosek, a także przygotowaniem wszelkich innych pism związanych z toczącym się postępowaniem sądowym. Bierzemy udział w negocjacjach polegających na ustalaniu wartości i składu majątku wspólnego. Do naszych zadań należy także przygotowanie projektu umowy dotyczącej podziału majątku.

Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią. Tylko w ten sposób wspólnie rozpoczniemy drogę do Państwa sukcesu!
dina102 
   

VIP


Wiek: 46
Dołączył: Nie Paź 26, 2008 20:38
Posty: 604
Skąd: gdańsk-nowy port

PostWysłany: Pią Gru 19, 2014 18:30    Temat postu: Re: podział majątku w Krakowie

A co to ma z nami wspólnego, do licha? Shocked Zły
JerzyKK 
   

Forumowicz


Wiek: 51
Dołączył: Śro Cze 06, 2012 13:45
Posty: 150
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Pon Lip 03, 2017 15:26    Temat postu: Re: podział majątku w Krakowie

Też przechodziłem przez podział majątku, masakryczna sprawa. Ludzie jak się rozchodzą to niestety stają się potworami. Mówię to też o sobie. Starsznie się z już byłą żoną żarliśmy o wszystko. Jak szukacie pomocy prawnej z Krakowa to odsyłam Was do tej strony - https://adwokatrodacki.pl/uslugi/prawo-rodzinne/podzial-majatku/ .
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama