portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowy Port - o dzielnicy » Forum » Stare pocztówki Nowego Portu, Wisłoujścia i Westerplatte
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Stare pocztówki Nowego Portu, Wisłoujścia i Westerplatte

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 22, 23, 24     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
colacoca 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Czw Lis 08, 2007 21:54
Posty: 351

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 19:30    Temat postu: Re: Stare pocztówki Nowego Portu, Wisłoujścia i Westerplatte

trzeba by pewnie zapytać Corzano

teoretycznie wejście na forum jest - ale zablokowane hasłem. Na jakich zasadach to działa i czy działa - nie mam pojęcia.

Wiem, że dość długo trwały poszukiwania nowego operatora forum - ale nie mam informacji dlaczego jest jak jest....

http://www.brzezno.net/

co smutne - na stronę wikibrzezno, gdzie była też kopalnia informacji i wspomnień oraz zdjęć - teraz też wejść nie można. A jeszcze miesiąć-dwa temu - tak.
Może przejściowe problemy?
zreimizak 
   

Forumowicz


Wiek: 65
Dołączył: Pon Paź 29, 2007 19:56
Posty: 125
Skąd: Gdansk-Brzezno/Rendsburg

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 17:09    Temat postu: Re: Stare pocztówki Nowego Portu, Wisłoujścia i Westerplatte

colacoca napisał:

http://www.brzezno.net/

co smutne - na stronę wikibrzezno, gdzie była też kopalnia informacji i wspomnień oraz zdjęć - teraz też wejść nie można. A jeszcze miesiąć-dwa temu - tak.
Może przejściowe problemy?


Dzieki za link na wikibrzezno co nieco idzie tam jeszcze cos zobaczyc Wink
colacoca 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Czw Lis 08, 2007 21:54
Posty: 351

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 21:20    Temat postu: Re: Stare pocztówki Nowego Portu, Wisłoujścia i Westerplatte

wczoraj u mnie nie działała Smile
Tangens 
   

VIP


Wiek: 67
Dołączył: Sob Maj 13, 2006 1:23
Posty: 1098
Skąd: Polski Zachód, ex-Nowy Port

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 1:12    Temat postu: Re: Stare pocztówki Nowego Portu, Wisłoujścia i Westerplatte

Rzeczywiście szkoda, bo było to bardzo sympatyczne i inteligentne forum. Z tego co pamiętam, to przyczyną nie były pieniądze, bo ktoś (bodajże Dieter, ale równie dobrze mógł być to np. Thomas Jankun - nie pamiętam) zdeklarował się opłacić to forum, ale został problem administrowania i tu chyba nie było chętnego lub ktoś zdeklarował się, ale na krótką metę.
_________________
Szczęśliwego Nowego Portu
colacoca 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Czw Lis 08, 2007 21:54
Posty: 351

PostWysłany: Nie Maj 20, 2018 18:33    Temat postu: Re: Stare pocztówki Nowego Portu, Wisłoujścia i Westerplatte

Myślę, że to syndrom facebooka "załatwił" fora i blogi internetowe. Facebook jest ciekawy - jeśli korzysta się na nim z tematycznych grup dyskusyjnych - do użytku prywatnego to jest lekka przesada z prezentowaniem siebie i znajomych. Nie każdemu to musi odpowiadać. W każdym razie - ten sam syndrom dotknął i tutejsze forum, od którego zaczęli odchodzić / przestali pisać nawet stali bywalcy. Ja w każdym razie zaglądam kilka razy w tygodniu i widzę, że jest tu teraz spamowa tablica ogłoszeń - praktycznie w każdym dziale - a nie forum osób zainteresowanych tematem. Dziwne jest to, że prawdopodobnie ogłoszenia zamieszczają jacyś nawiedzeni ludzie albo i może boty - bo jaki jest sens reklamowania usług z Krakowa czy Warszawy? Chyba tylko oni uważają, że takie działania przysporzą im dochodów Smile

Ogólnie - bardzo szkoda, że moda i mania (bo przecież nie funkcje użytkowe fejsa) - powodują uwiąd tego forum, szkoda też blogów i wielu prywatnych stron internetowych, które poznikały i jeśli ktoś nie ma fejsa - to praktycznie odczuwa to, jakby mu wyparowała połowa internetu społecznościowego.
Pumeks 
   

VIP


Wiek: 54
Dołączył: Pią Lip 25, 2008 22:07
Posty: 563
Skąd: stary Chełm

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 17:32    Temat postu: Re: Stare pocztówki Nowego Portu, Wisłoujścia i Westerplatte

Marinekohlenlager czyli skład węglowy marynarki wojennej na Szańcu Zachodnim, widok chyba z wieży kościoła "morskiego".
Zbiory Muzeum Gdańska, link do zdjęcia w większej rozdzielczości http://dziedzictwo-gdansk.pl/record/-/record/display/manifestation/RECORD750/dec88f06-b3ef-441f-95b8-1846278007c6/solr/0/48/10/43/importDate/DESC



Marinekohlenlager.jpg

Marinekohlenlager.jpg


Lukasz_Hamadyk__skajka 
   

VIP


Wiek: 39
Dołączył: Pią Sie 07, 2009 13:43
Posty: 1736
Skąd: Gdańsk-Nowy Port

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 11:13    Temat postu: Re: Stare pocztówki Nowego Portu, Wisłoujścia i Westerplatte

Ponoć to u Nas javascript:emoticon('Kwadratowy')


28378456_1562280907190359_389163283675878907_n.jpg
 Opis:
Ponoć u Nas javascript:emoticon(':looka:')

28378456_1562280907190359_389163283675878907_n.jpg



_________________
NOWY fanpage Rady Osiedla Nowy Port Super
www.facebook.com/#!/pages/Rada-Dzielnicy-Nowy-Port/172634096114804

Jako Wasz człowiek Smile
https://www.facebook.com/hamadyk.lukasz/?fref=ts

Nec Temere Nec Timide
wiesiek 
   

Stały bywalec


Wiek: 67
Dołączył: Czw Cze 21, 2007 22:52
Posty: 78
Skąd: Gdańsk NPort, Gdańsk Siedlce, od 3 lat Straszyn

PostWysłany: Czw Cze 11, 2020 19:39    Temat postu: Re: Stare pocztówki Nowego Portu, Wisłoujścia i Westerplatte

Lukasz_Hamadyk__skajka napisał:
Ponoć to u Nas javascript:emoticon('Kwadratowy')

Oczywiście, że NP. Róg Wilków Morskich i Na Zaspę. Przez lata po wojnie była tam drogeria.
3696198
Odpowiedz do tematu Strona 24 z 24 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama