portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowy Port - o dzielnicy » Forum » Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

Idź do strony 1, 2, 3 ... 29, 30, 31    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
jacko 
   

VIP


Wiek: 45
Dołączył: Wto Lut 28, 2006 12:44
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk Nowy Port Władysława IV

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 20:12    Temat postu: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Poprzednia część dyskusji pod adresem: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.1 - JACKO (edit 19.01.2009)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Dzisiaj mnie rozśmieszyło (a raczej ucieszyło), że policja zaczęła "ganiać" tych, którzy samochodami przyjeżdżają na działki przy Marynarki Polskiej i parkują bezczelnie na ścieżce rowerowej. Powiedziałem im parę słów na ten temat i obiecali, że się temu baczniej przyjrzą. Oby się na przyglądaniu nie skończyło...

_________________


Ostatnio zmieniony przez jacko dnia Mon Jan 19, 2009 13:32, liczba edycji: 2
3219063
Henio 
   

VIP


Wiek: 66
Dołączył: Nie Mar 18, 2007 9:43
Posty: 3521
Skąd: Nowy Port

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 21:28    Temat postu: Re: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

Ja omijając te auta miałem ochotę wyjąć (henio scyzoryk) Wink i zaznaczyć takiemu dwa błotniki pedałem od rowerku.
jacko 
   

VIP


Wiek: 45
Dołączył: Wto Lut 28, 2006 12:44
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk Nowy Port Władysława IV

PostWysłany: Nie Lip 08, 2007 21:51    Temat postu: Re: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

A ja kiedyś gdzieś widziałem naklejki z napisem "NIE PARKUJ TUTAJ". Mają one pod spodem taki fajny klej, dzięki któremu się je bardzo długo odkleja. Bardzo by mi się takie przydały, bo jak jeżdżę rowerem, to bardzo często widuję samochody na ścieżce zaparkowane. Nie miałbym żadnych skrupułów, żeby takiemu burakowi na przednią szybę nakleić, żeby sobie raz na zawsze zapamiętał, że nie może wszędzie parkować.
_________________
3219063
achula 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Pon Sie 28, 2006 20:53
Posty: 632
Skąd: Żurawie Wzgórze

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 9:23    Temat postu: Re: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

jacko napisał:
A ja kiedyś gdzieś widziałem naklejki z napisem "NIE PARKUJ TUTAJ". Mają one pod spodem taki fajny klej, dzięki któremu się je bardzo długo odkleja. Bardzo by mi się takie przydały, bo jak jeżdżę rowerem, to bardzo często widuję samochody na ścieżce zaparkowane. Nie miałbym żadnych skrupułów, żeby takiemu burakowi na przednią szybę nakleić, żeby sobie raz na zawsze zapamiętał, że nie może wszędzie parkować.


Jak sobie przypomnisz gdzie widziałeś takie naklejki to proszę o info Very Happy. Powalczę z sąsiadami notorycznie parkującymi na trawnikach. Jeszcze przydały by się takie: NAUCZ SIĘ PARKOWAĆ, albo MIEJSCE TWOJEGO SAMOCHODU JEST MIĘDZY DWOMA LINIAMI Very Happy Very Happy
644200
jacko 
   

VIP


Wiek: 45
Dołączył: Wto Lut 28, 2006 12:44
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk Nowy Port Władysława IV

PostWysłany: Śro Sie 01, 2007 23:07    Temat postu: Re: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

Kiedyś w tym temacie pokazywałem Wam pewien napis na barierce nad kanałem . Dzisiaj podczas wieczornego spaceru z psem natknąłem się na kontynuację tej "twórczości":

Pozwólcie, że nie będę tego komentował...

_________________
3219063
jacko 
   

VIP


Wiek: 45
Dołączył: Wto Lut 28, 2006 12:44
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk Nowy Port Władysława IV

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 7:37    Temat postu: Re: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

achula napisał:
jacko napisał:
A ja kiedyś gdzieś widziałem naklejki z napisem "NIE PARKUJ TUTAJ"....


Jak sobie przypomnisz gdzie widziałeś takie naklejki to proszę o info...

Znalazłem!!! Mają one 9x8 cm i tak wyglądają:

Niestety nie wiem, gdzie je można kupić (dostać, wziąć sobie...). Ja sobie wziąłem kilka podczas jednego z Przejazdów Rowerowych, organizowanych co roku przez GDAŃSKĄ KAMPANIĘ ROWEROWĄ.

_________________
3219063
Henio 
   

VIP


Wiek: 66
Dołączył: Nie Mar 18, 2007 9:43
Posty: 3521
Skąd: Nowy Port

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 8:40    Temat postu: Re: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

Najprościej - to zrobić szablon. Farba w spray'u ...... i "drukować " na masce /szybie. Wink
Portuska 
   

VIP


Dołączył: Nie Lip 23, 2006 4:20
Posty: 2400
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 13:13    Temat postu: Re: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

Mnie też tak bardzo wkurzają zaparkowane na przejściach dla pieszych i ścieżkach rowerowych samochody. Te naklejki to świetna sprawa i sama z chęcią ponaklejała bym takim "baranom" na przedniej szybie.
Jacko - chyba będziesz miał "duże zapotrzebowanie" Wink na te naklejki i mam nadzieję, że je znajdziesz jeszcze gdzieś w sklepie Very Happy
Bo do nowego roku czekać na Przejazd Rowerowy jednak za długo tak ...
Ja we Wrocku takowych nie widziałam, ale skoro pomysł jest, no to bedę się bacznie przygladała, a może i ja spotkam?
6572310
Creativ_21 
   

Forum Ekspert


Wiek: 38
Dołączył: Wto Kwi 17, 2007 17:57
Posty: 414
Skąd: Nowy Port

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 14:51    Temat postu: Re: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

Henio napisał:
Najprościej - to zrobić szablon. Farba w spray'u ...... i "drukować " na masce /szybie. Wink

Dokładnie tak jak mówisz Laughing


Parkuj najbezpieczniej Laughing
195356
jacko 
   

VIP


Wiek: 45
Dołączył: Wto Lut 28, 2006 12:44
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk Nowy Port Władysława IV

PostWysłany: Pią Sie 03, 2007 22:15    Temat postu: Re: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

No nieźle z nim pojechali... Laughing

A tak a propos samochodów - nie wiecie przypadkiem, czyje to auto przy promie stoi?

_________________
3219063
achula 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Pon Sie 28, 2006 20:53
Posty: 632
Skąd: Żurawie Wzgórze

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 2:51    Temat postu: Re: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

Creativ_21 napisał:
Henio napisał:
Najprościej - to zrobić szablon. Farba w spray'u ...... i "drukować " na masce /szybie. Wink

Dokładnie tak jak mówisz Laughing



no dobra, ale najpierw musze dobie ubezpieczenie wykupić, bo jak ktoś przyłapie to się do będę płacić aż miło Very Happy
644200
Creativ_21 
   

Forum Ekspert


Wiek: 38
Dołączył: Wto Kwi 17, 2007 17:57
Posty: 414
Skąd: Nowy Port

PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 1:52    Temat postu: Re: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

Jak w temacie, rozśmieszyło mnie :

Jakiś miesiąc temu postawiłem kamere na parapecie
[ postanowiłem nagrać cały dzionek Laughing ]
Jednak po jakiejś godzinie zorientowałem sie że pewien znajomy K---,
cały czas walczy z załadunkiem przyczepy
[razem z jakimiś kolesiami zarzucili dwa fotele na przyczepkie ]
i zeszło im tak 2 godziny.
Teraz własnie przypomniałem sobie o tym filmiku,
więc obrobiłem go w Movie Maker,
dodając odpowiednią ścieżke dźwiękową
i tak oto powstał film :
"PAKOWANKO"


Laughing Laughing Laughing
195356
dozorr 
   

VIP


Dołączył: Pon Lis 06, 2006 10:40
Posty: 736

PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 4:01    Temat postu: Re: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

Creativ_21 napisał:
Henio napisał:
Najprościej - to zrobić szablon. Farba w spray'u ...... i "drukować " na masce /szybie. Wink

Dokładnie tak jak mówisz Laughing




Nie wydaje mi sie zeby wandalizm w postaci sprayowania czy naklejania nalepek byl dobra odpowiedzia na zle parkowanie. Sa do tego odpowiednie procedury i upowaznione sluzby. W niektorych krajach celowe niszczenie mienia jest przestepstwem kryminalnym. Czy ktos wie jak jest w Polsce?

_________________
dozorr

Into temptation, knowing full well the Earth will rebel.
Into the open arms of hell.

Crowded House, refrased.
Henio 
   

VIP


Wiek: 66
Dołączył: Nie Mar 18, 2007 9:43
Posty: 3521
Skąd: Nowy Port

PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 7:45    Temat postu: Re: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

Polska to też NORMALNY KRAJ . Może mniej zarabiamy , ale nie spier.....my. Ja nigdy bym nie zrobił " malunków "na nie moim aucie.My tu w Polsce mamy inne problemy.
achula 
   

VIP


Wiek: 47
Dołączył: Pon Sie 28, 2006 20:53
Posty: 632
Skąd: Żurawie Wzgórze

PostWysłany: Wto Sie 14, 2007 8:34    Temat postu: Re: Co cię ostatnio rozśmieszyło albo zdenerwowało w NPC? cz.2

dozorr napisał:

Nie wydaje mi sie zeby wandalizm w postaci sprayowania czy naklejania nalepek byl dobra odpowiedzia na zle parkowanie. Sa do tego odpowiednie procedury i upowaznione sluzby. W niektorych krajach celowe niszczenie mienia jest przestepstwem kryminalnym. Czy ktos wie jak jest w Polsce?


Co do sprejowania jest to rzeczywiście wandalizm, ale nalepka na szybę myślę ,że wandalizmem nie jest. Sposób walki taki jak każdy. S niestety miejsca gdzie na służby porządkowe liczyć nie można (tereny wspólnot mieszkaniowych) a na kulturę parkujących inaczej też nie można liczyć.
644200
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 31 Idź do strony 1, 2, 3 ... 29, 30, 31    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama