portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowy Port - o dzielnicy » Forum » Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 23, 24, 25     Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    
Autor Wiadomość
Tangens 
   

VIP


Wiek: 67
Dołączył: Sob Maj 13, 2006 1:23
Posty: 1098
Skąd: Polski Zachód, ex-Nowy Port

PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 14:40    Temat postu: Re: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

A propos meczu z Moreną. W 1984 roku następca Portowca MRKS wygrał 10-1 w Ustce, czyli tyle ile było trzeba aby wyprzedzić w tabeli Gedanię i utrzymać się w III lidze. Wynik uznano za niewiarygodny i karnie zdegradowano MRKS. Gedania, która złożyła protest, też miała jednak spaść, bo też miała jakieś nieprawidłowości. Ja zaś nie mogłem przeboleć bo przez to nie doszło do wielkich derbów MRKS - Arka (Arka jeszcze dwa lata wcześniej grała w ekstraklasie). Sad Sad Sad Sad Sad Zły
Gedania po odwołaniach została utrzymana ale wiele nie nawojowała, bo kolejne rozgrywki ukończyła na ostatnim miejscu z 5 punktami, strzelając tylko 9 bramek, a mecz z Arką rozegrała w tajemnicy przed kibicami.
Mam nadzieję, że wynik meczu na Morenie jest wiarygodny?

_________________
Szczęśliwego Nowego Portu
jacko 
   

VIP


Wiek: 45
Dołączył: Wto Lut 28, 2006 12:44
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk Nowy Port Władysława IV

PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 18:48    Temat postu: Re: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

Tangens napisał:
Mam nadzieję, że wynik meczu na Morenie jest wiarygodny?
Jak najbardziej. Sam widziałem.
_________________
3219063
Lukasz_Hamadyk__skajka 
   

VIP


Wiek: 39
Dołączył: Pią Sie 07, 2009 13:43
Posty: 1736
Skąd: Gdańsk-Nowy Port

PostWysłany: Śro Paź 28, 2009 11:07    Temat postu: Re: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

Kiedy: Sobota Kwadratowy
dokładnie Zawstydzony : 30.X.2009
godzina: 14.30
gdzie: Nowy Port WYZWOLENIA 8

KS PORTOWIEC - Champion Kokoszki

W tej kolejce, główny rywal do awansu czyli Fosfory, będzie miał pauzę. Oznacza to że zwycięstwo umocni nas na pozycji lidera. Inny wynik nie wchodzi w grę, bo gramy w myśl zasady: SZANUJEMY KAŻDEGO, NIE BOIMY SIĘ NIKOGO

Wasza obecność będzie bardzo potrzebna, mam nadzieję że pogoda dopisze i licznie zapełni się obiekt przy Zespole Szkół Morskich.

Udało mi się zaprosić telewizję EiA. Na 90% przybędą na nasze spotkanie i zrobią reportaż o Portowcu. Zapewne będzie każdy mógł go zobaczyć w tym zainteresowani sponsorzy. Więc oczywistym jest, że atmosfera panująca na meczach na których WY jesteście bardziej zrobi wrażenie na tym czy innym zainteresowanym (tam gdzie zainteresowanie tam warto inwestować Kwadratowy ) Zresztą, jak jeździmy na wyjazdy i gramy przy pustych trybunach, to tylko myślimy o tym by znów grać przy Wyzwolenia 8

Powinien ukazać się nowy numer naszej gazetki w nim ciekawe wywiady i nie tylko.

Dziś kolejne spotkanie zarządu. Powinno paść kilka ważnych ustaleń w tym dotyczących szalików (została wpłacona kwota i robią się lub się zrobiły, dowiem się na spotkaniu bo każdy co tydzień dostaje inne misje do wykonania. Następnie się z tego spowiada. Profesjonalnie prawda ? Kwadratowy )

To będzie nasze przedostatnie spotkanie przed własną publicznością, tym bardziej polecam pocieszyć się na zapas Smile i wspomóc drużynę dopingiem, obecnością i zaskoczyć zainteresowanych Smile Jak .... zawsze Smile

PS
Dziś także odbędzie się spotkanie dotyczące poszerzenia działalności klubu o kolejną sekcję. Nie chcę zapeszać i podawać wiecej informacji w tej kwestii. Jak się dogadamy i przybijemy piątkę to będzie można podać publicznie
Zawstydzony Hyhy
Lukasz_Hamadyk__skajka 
   

VIP


Wiek: 39
Dołączył: Pią Sie 07, 2009 13:43
Posty: 1736
Skąd: Gdańsk-Nowy Port

PostWysłany: Śro Paź 28, 2009 11:44    Temat postu: Re: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

CHCIAŁEM POCZEKAĆ DO JUTRA, ALE NIE DAM RADY!!!

SZYKOWAĆ KASĘ!!

SĄ SZALIKI !!!! koszt 20 PLN

OTO SZALIKI !!!!!!!!! http://www.ksportowiec.pl/news.php?readmore=47


I JAK ? BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ PODCZAS MECZU!! Smile Hyhy Hyhy

Ufff, nie będę musiał się już tłumaczyć Rotfl
Lukasz_Hamadyk__skajka 
   

VIP


Wiek: 39
Dołączył: Pią Sie 07, 2009 13:43
Posty: 1736
Skąd: Gdańsk-Nowy Port

PostWysłany: Śro Paź 28, 2009 17:52    Temat postu: Re: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

Kolejna ważna wiadomość !!!!!!!!!!!! Hyhy

Od dziś, możemy oficjalnie powiedzieć że KS Portowiec, powiększa się o kolejną sekcję a zapowiedzi że z jakiegoś powodu jesteśmy KLUBEM SPORTOWYM nie były wymyślone Hyhy

Podsumowując....dziś dogadaliśmy kwestię uruchomienia sekcji JUDO!!!!! Kwadratowy

Teraz kwestie papierkowe w okręgu i po tym powinni byśmy być mądrzejsi. Mam nadzieję, że będzie dobrze i zainteresują się tym kolejne dzieciaki. Puki co nie wiadomo jakie roczniki, wpierw kwestie papierkowe Zawstydzony

Od dziś sekcja judo w KS Portowiec, i jak ? Zawstydzony
Henio 
   

VIP


Wiek: 66
Dołączył: Nie Mar 18, 2007 9:43
Posty: 3521
Skąd: Nowy Port

PostWysłany: Śro Paź 28, 2009 20:16    Temat postu: Re: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

Lukasz_Hamadyk__skajka napisał:


Od dziś sekcja judo w KS Portowiec, i jak ? Zawstydzony


Qrde Very Happy to za jakiś czas , będę miał obiekcje , czy będę mógł powiedzieć : spadaj mały Shocked
thxp77 
   

Bywalec


Wiek: 46
Dołączył: Nie Mar 19, 2006 11:02
Posty: 27
Skąd: nowy-port

PostWysłany: Śro Paź 28, 2009 20:36    Temat postu: Re: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

no to super wkoncu sie doczekaliśmy szalików
jutro cisne po pracy na sobote trzeba mieć

PS: juz swojego niedziergam bo druty mi sie połamały Smile
a do soboty bym sie niewyrobił
wole kupić Smile
pozdro
Lukasz_Hamadyk__skajka 
   

VIP


Wiek: 39
Dołączył: Pią Sie 07, 2009 13:43
Posty: 1736
Skąd: Gdańsk-Nowy Port

PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 10:04    Temat postu: Re: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

Moja pula już się rozeszła, mam kilka zaklepanych. Planujemy sprzedaż szalików od 14.15 na meczu. Na chłody w sam raz. Zrobione z wysokiej jakości tkaniny nie jakiś tam cienki jak naleśnik szajs Smile Super w dotyku, kobietą się spodoba heh Hyhy Prać w perwolu Wink

Na zakończenie rozgrywek JEŚLI pogoda dopisze, planujemy taki mały sparing z kibicami oraz zainteresowanymi do gry w rezerwach Portowca (jeśli finanse pozwolą to od następnego sezonu będziemy mieć rezerwy) Będzie to okazja do wspólnego popykania z Portowcem oraz pokazanie się trenerowi. Gdy uruchomimy rezerwy oczywiście, bo tak to mamy komplet. Ale to jeszcze wyjdzie w praniu, jak kiedy itp. Puki co 3 mecze przed nami więc nie ma co sie rozwodzić w tej sprawie. Jak uda się to dopiąć to na pewno o tym napiszemy. Musi się złożyć na to pare czynników, ale można mieć to na uwadze Hyhy

Jeśli chodzi o sekcję judo, to zapewne skupimy się na rocznikach młodszych (przynajmniej na początku) więc jeśli ktoś ma brata chodzącego do podstawówki i chciałby by kiedyś zdobył złoto olimpijskie Kwadratowy to można zacząć przekonywać. Jaki dokładnie będzie to rocznik to się okaże. Rozmawiałem z Panią dyrektor SP 55 i jeśli będziemy chcieli przeprowadzić jakieś prelekcje, zachęcające do uprawiania tej czy innej dyscypliny to jak najbardziej. Zapewne skorzystamy i będziemy po tym mądrzejsi. Wyciągniemy małych sportowców " za uszy" z przed monitorów Smile hehe Zawstydzony
Lukasz_Hamadyk__skajka 
   

VIP


Wiek: 39
Dołączył: Pią Sie 07, 2009 13:43
Posty: 1736
Skąd: Gdańsk-Nowy Port

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 9:46    Temat postu: Re: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

Nikogo nie trzeba chyba zachęcać do przybycia jutro na mecz. KS Portowiec, przygotował atrakcje. Podczas przerwy planujemy konkursy z możliwością wygrania atrakcyjnych nagród niespodzianek Hyhy Jak planów nie pokrzyżuje pogoda ale chyba nie powinno być tak źle Smile
G-2209 
   

Zaglądajacy


Wiek: 69
Dołączył: Wto Cze 09, 2009 17:27
Posty: 10
Skąd: daleka

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 20:34    Temat postu: Re: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

Wydaje mi sie ze barwy i wzor druzyny byly inne , a moze sie tylko myle-przepraszam.W koncu wazne jest ze sa.Jak bedzie tylko mozliwosc to i ja sobie zakupie 2 i bedzie mila pamiatka.Jak pamietam to byla tez sekcja pingla. PORTOWIEC to byl silny klub. Pozdrawiam.
jacko 
   

VIP


Wiek: 45
Dołączył: Wto Lut 28, 2006 12:44
Posty: 3212
Skąd: Gdańsk Nowy Port Władysława IV

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 9:09    Temat postu: Re: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

Przed chwilą widziałem dzieciaka w szaliku PORTOWCA. Podoba mi się... Ok!
_________________
3219063
Lukasz_Hamadyk__skajka 
   

VIP


Wiek: 39
Dołączył: Pią Sie 07, 2009 13:43
Posty: 1736
Skąd: Gdańsk-Nowy Port

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 10:56    Temat postu: Re: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

Biało-Niebieskie szaliki dla sentymentalnych ( czyli także mnie) na pewno będą w przyszłości na tych się nie skończy Smile

PODSUMOWUJĄC


14.30 Boisko ZSM

KS PORTOWIEC - Champion Kokoszki !!

Do zobaczenia Hyhy

_________________
NOWY fanpage Rady Osiedla Nowy Port Super
www.facebook.com/#!/pages/Rada-Dzielnicy-Nowy-Port/172634096114804

Jako Wasz człowiek Smile
https://www.facebook.com/hamadyk.lukasz/?fref=ts

Nec Temere Nec Timide
Matti 
   

VIP


Dołączył: Śro Mar 29, 2006 23:16
Posty: 893
Skąd: ..

PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 16:58    Temat postu: Re: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

8:1 dla Portowca.
welder75 
   

Zaglądajacy


Wiek: 48
Dołączył: Pon Cze 09, 2008 3:23
Posty: 17
Skąd: nowy port

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 1:51    Temat postu: Re: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

Wynik hokejowy jak zwykle Very Happy , oby tak dalej Smile ,no i mam nadzieję ,że MPH faktycznie zajmie się płytą boiska
Lukasz_Hamadyk__skajka 
   

VIP


Wiek: 39
Dołączył: Pią Sie 07, 2009 13:43
Posty: 1736
Skąd: Gdańsk-Nowy Port

PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 19:52    Temat postu: Re: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.1

Dziękuję wszystkim za przybycie. Dobrze że zdążyliśmy przed noc. Jutro podam statystyki meczu. Redaktor się rozchorował i ma przyjechać zrobić reportaż za dwa tygodnie. Już teraz wszystkich zapraszam. Ale do tego czasu jeszcze się pewnie wypowiem 100 razy Smile

jeśli nie zabraknie, to za 2 tygodnie także będziemy sprzedawać szaliki.

Pozdrawiam

PS

Tylko szkoda, że Ultrasów nie ma na środku, osobiście mam nadzieję że wrócą na ostatni mecz z Lisovią. Będziemy rozmawiać. Jak przyhamujemy z meczami i będzie więcej czas na pewno profesjonalnie podejdziemy do pewnych spraw. Przynajmniej tak bym chciał, by tak było Zawstydzony

PS 2

Kwestia remontu boiska...kto był ten słyszał....Będziemy to pilotować. Najważniejsze jest słowo pisane Hyhy

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Dalsza część dyskusji pod adresem: Zreaktywowany KS PORTOWIEC GDAŃSK cz.2 - JACKO (edit 1.11.2009)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

_________________
NOWY fanpage Rady Osiedla Nowy Port Super
www.facebook.com/#!/pages/Rada-Dzielnicy-Nowy-Port/172634096114804

Jako Wasz człowiek Smile
https://www.facebook.com/hamadyk.lukasz/?fref=ts

Nec Temere Nec Timide
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 25 z 25 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3 ... 23, 24, 25
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama