portal osiedli, dzielnic i miast

- Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Nowy Port - tematy ogólne » Forum » Powiem wprost...
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Powiem wprost...

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
totenkopf1956 
   

VIP


Wiek: 67
Dołączył: Czw Sie 11, 2011 18:32
Posty: 4133
Skąd: Gdańsk-Fotoplastykon

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2013 16:23    Temat postu: Re: Powiem wprost...

Pytanie do osoby starającej się ogarnąć ten kawałek Forum . Na jaką chusteczkę ktoś kogo świerzbiły rączki wewalił do jednego wora moje wspomnienia z tematem opisującym port . Gdzie wyparował temat o porcie , stoczniach i Nowym Porcie ? Do wspomnień wrzucono drugi temat zachowując z niego liczbę postów przy zachowaniu liczby wejść z pierwszego co daje dwa wejścia z hakiem na jeden post . Gdybym był bardzo ambitny stwierdziłbym iż nie ma co sobie zaprzątać głowy wpisami których nikt nie czyta i nie ogląda . Nowy admin wspomniał iż Forumowicze są zdyscyplinowani więc nie ma co mieszać na Forum a tu taki kwiatek . Myślę iż mój wpis doczeka się jakiejś rozsądnej odpowiedzi . ( obydwa tematy miały taki sam początek , różniła je końcówka LUDZIE ) .
ada202 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Mar 25, 2020 13:22
Posty: 29
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 9:27    Temat postu: Re: Powiem wprost...

ciekawy temat
jasmin92 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Mar 27, 2020 11:45
Posty: 27
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 27, 2020 13:39    Temat postu: Re: Powiem wprost...

witam wszystkich
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama